Mercedes-AMG GT Coupé

Mercedes-AMG GT Coupé

Mercedes-AMG GT kombinuje fascinující sportovní design s impresivním výkonem motoru AMG. Poznejte základní charakteristiku vozu.

Design exteriéru

Podstata značky AMG.
Dynamika ve své nejčistší formě. Prodloužená kapota, ramenní linie přesahující podél celé boční stěny a atletický design splývavé zádi slibují koncentrovaný zážitek z jízdy.

Design interiéru

Posaďte se do kabiny.
Estetika závodního vozu Mercedes-AMG GT důsledně pokračuje v interiéru vozidla. Materiály, barva a formy: Každý detail vyjadřuje čistý sportovní charakter a exkluzivní smyslnost.

4,0litrový motor AMG V8 se dvěma turbodmychadly

Nová generace motorů AMG.
Nový 4,0litrový motor AMG V8 se dvěma turbodmychadly, mazáním se suchou vanou a sportovní sedmistupňovou převodovkou AMG SPEEDSHIFT DCT v transaxle konfiguraci poskytuje omračující výkon.

Sada AMG DYNAMIC PLUS

Ještě vyšší jízdní dynamika.
Zvýšená jízdní dynamika: nadstandardní sada AMG DYNAMIC PLUS s dynamickým motorem, převodovkovými ložisky a tužším nastavením převodovky staví vůz Mercedes-AMG GT S přímo do čelní pozice.

Systém varování před srážkou COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS

Vzrušivě bezpečný.
Díky svému radarovému varování před blízkou překážkou, podpoře brzd a autonomnímu částečnému brzdění standardní systém COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS pomáhá řidiči zabránit předozadní srážce.

Ceník emailem

Ceník (PDF)
Ke stažení